#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Plníme sny o vlastním bydlení

Jsme moderní a rozvíjející se developerská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Na poli středně velkých projektů zaujímáme pozici klíčového hráče v Praze i Brně.

Za téměř čtvrt století jsme v České republice zrealizovali více než 5 000 bytů a rodinných domů, přes 40 000 m² obchodních ploch a kanceláří. Naše projekty realizujeme v Praze, Brně a blízkém okolí těchto měst.

Naší doménou je development rezidenčních objektů jako jsou bytové domy, řadové i samostatně stojící rodinné domy. U všech projektů se orientujeme na lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, na klidné oblasti v blízkosti přírody i typicky městské bydlení.

Kromě rezidenčních objektů, kde dokážeme uspokojit nejnáročnější klientelu za přijatelnou cenu, stavíme též komerční plochy a kanceláře.

U projektů zajišťujeme veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získáváme a scelujeme pozemky, realizujeme výstavbu. Našim klientům nabízíme bezplatné finanční poradenství a pomáháme vyřizovat hypoteční úvěry. Zároveň usnadňujeme cestu za vysněným bydlením díky výhodnému financování, kdy klient při podepsání kupní smlouvy složí pouze zálohu ve výši 15 % a zbývající část uhradí až po dokončení stavby a kolaudaci domu.