#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Výhledy Řeporyje

Výhledy Řeporyje

29. 8. 2023

Nové bydlení v pražských Řeporyjích: představujeme rezidenční projekt Výhledy Řeporyje

Praha, 29. srpna 2023

V atraktivní lokalitě pražských Řeporyjí vyroste nový bytový projekt, který přináší moderní a komfortní bydlení do této oblíbené části města. Projekt Výhledy Řeporyje je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí uniknout z ruchu metropole a užívat si možností relaxace v okolní přírodě.

V našem novém rezidenčním projektu najdete celkem 162 bytových jednotek s různými dispozicemi, od jednopokojových až po rodinné pětipokojové, vybere si tak opravdu každý. Jedná se o komplex 4 bytových domů, každý nabídne 5 až 6 (v případě budovy B) nadzemních podlaží určených pro rezidenci a jedno podzemní podlaží, ve kterém jsou umístěna parkovací místa a technické zázemí.

Nový projekt skupiny MS-INVEST vznikne v pražské městské části Řeporyje. Jedná se o velice perspektivní lokalitu s velmi dobrou dostupností do centra Prahy, dostatkem přírody a výbornou občanskou vybaveností. Díky vynikající dopravní dostupnosti a blízkosti veřejné dopravy je komplex ideálním místem pro ty, kteří hledají spojení s městem bez kompromisů vůči kvalitě života. Výhodou je také blízkost přírodních rezervací a zelených ploch, které nabízejí možnosti pro relaxaci a aktivní životní styl.

Výstavba začne na podzim roku 2023, dokončení a předávání zkolaudovaných jednotek proběhne o dva roky později.

Více informací o našem nejnovějším projektu naleznete na webových stránkách www.vyhledyreporyje.cz.