#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Centrum Hostivice

Centrum Hostivice

19. 6. 2023

Praha, 19. 6. 2023: Společnost MS-INVEST a.s. s radostí oznamuje zahájení nového projektu „Centrum Hostivice“.

Projekt Centrum Hostivice představuje moderní bytový komplex, který je navržen tak, aby poskytoval obyvatelům vysokou kvalitu života a pohodlí. Nachází se v atraktivní lokalitě centra města Hostivice, v blízkosti obchodů, restaurací, škol, lékařských zařízení a dalších důležitých infrastruktur. Díky tomu budou mít obyvatelé veškeré potřebné služby a vybavení v dosahu, což usnadňuje jejich každodenní život. Obec Hostivice se nachází na západním okraji Prahy, nabízí tak klidné bydlení mimo ruch hlavního města, přitom s výborným dopravním spojením vlakem, autobusem nebo i vlastní dopravou.

Centrum Hostivice tvoří 5 samostatných budov, kde naleznete bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk a také retailové plochy a kancelářské jednotky. Garážová stání a sklepy pro rezidenty jsou umístěny v podzemním podlaží.

Naprostou novinku v portfoliu MS-INVEST je nabídka družstevního vlastnictví. „Vzhledem k současné situaci se i my snažíme vyhovět našim zákazníkům, a proto jsme se rozhodli náš projekt Centrum Hostivice nabízet i formou družstevního vlastnictví. Největší výhodou je možnost pořízení vlastního bydlení bez hypotéky. Je tedy vhodný pro všechny zájemce, kteří neuspějí při sjednávání hypotečního úvěru.“ uvádí Jaroslav Smrčka, obchodní ředitel MS-INVEST.

Projekt Centrum Hostivice je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení s veškerými přednostmi městského života, přitom daleko od ruchu velkoměsta.

Výstavba projektu byla zahájena demolicí některých stávajících objektů v únoru 2023, termín dokončení stavební firmou je plánován na červen 2025, kolaudace a předávání bytů budou probíhat následně.