#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Development news

Development news

07. 09. 2017

S Moravskou stavební - INVEST se sny o bydlení stávají skutečností.

Přes 3 250 realizovaných rezidenčních jednotek, 17 400 m² maloobchodních a kancelářských ploch a více než 184 000 m² prodaných pozemků. To vše si na své konto může po téměř 20 letech působení na českém trhu připsat zavedená developerská společnost Moravská stavební - INVEST.

Orientuje se zejména na pražský a brněnský trh, kde zaujímá pozici klíčového hráče na poli středně velkých projektů. Pestré portfolio Moravské stavební - INVEST osloví milovníky přírody či klidnějšího bydlení iměstské typy preferující život v pulzujícím centru. V rezidenčním segmentu pokrývá lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, klidné oblasti v blízkosti zeleně i typicky městské bydlení.

Bohaté portfolio v Praze

V posledních letech se firma v pražské i moravské metropoli zaměřuje stále více na výstavbu v centrálních lokalitách. Podle Petra Malíka, finančního ředitele společnosti, tím reaguje na aktuální potřeby svých klientů. „V portfoliu chceme mít jak centrální, tak okrajové lokality, abychom pokryli celé spektrum trhu,“ upřesňuje P. Malík.

Z jejích projektů si vyberou nejen mladé rodiny, které hledají startovací bydlení, ale i příslušníci střední a vyšší střední třídy. Kvalita provedení tvoří společný jmenovatel všech realizovaných staveb, u těch dražších se navíc užívají zařizovací předměty ve vyšším standardu. Nedílnou součást služeb, které společnost poskytuje, představuje i pomoc klientům s vyřizováním hypotečních úvěrů.

Nabídka Moravské stavební - INVEST uspokojí všechny zájemce o kvalitní bydlení v Praze. V Karlíně stojí za pozornost hned dva projekty rezidenčního bydlení – Karolína Plazza a Rezidence Trinity. Stejně jako Rezidence Podbaba v Praze 6 nabízejí pohodlné a moderní byty pro všechny, kteří si rádi užívají velkoměsta.

Pražská nabídka má i svého nováčka, Rezidenci U Grébovky. Její výstavba by měla být dokončena na podzim 2018. Čerstvě vyprodané jsou rodinné domy z druhé etapy projektu v Cholupicích v Praze 4 a řadové domy v Přezleticích. Velkému zájmu se těší i druhá etapa projektu rodinných domů v klidné části obce Vinoř.

Nabídka bytů i rodinných domů v Brně

Také moravská metropole nabízí zajímavé projekty, které osloví pestrou škálu klientů. V samém srdci města se nachází Rezidence Lužánky. Přináší to pravé pro ty, kteří touží po kvalitně provedeném bytě v Brně. Přilehlý park je navíc skvělým bonusem pro všechny, kdo chtějí aktivně trávit volný čas.

V širším centru Brna, v těsné blízkosti areálu Veletrhů Brno, vzniká další z projektů, Rezidence Riverside. Byty s výhledem na řeku Svratku představují jedinečnou příležitost pro rodiny, studenty i investory.

Zájemci o klidné bydlení ocení nabídku bytů a rodinných domů v lokalitě plné zeleně v Brně – Bystrci. Projekt Panorama se navíc nachází na dosah od Brněnské přehrady či zoologické zahrady.