#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Rezidence Riverside

Rezidence Riverside

18. 07. 2017

Moravská stavební – INVEST, a.s. přichází s novým projektem „Rezidence Riverside“

Brno, 11. 7. 2017: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s ve spolupráci se skupinou Cimex Invest s.r.o uvedla na brněnský trh s nemovitostmi nový projekt pod názvem „Rezidence Riverside“. Tento bytový dům nabídne svým zájemcům 86 bytových jednotek.

Projekt Rezidence Riverside představuje dostavbu hotelového komplexu Voroněž, má 8 nadzemních podlaží, přičemž byty jsou situovány od 2. nadzemního podlaží. V jednom podzemním a prvním nadzemním podlaží bude umístěno 34 garážových a 56 parkovacích stání. Celkem je zde k dispozici 86 bytů o dispozicích ateliér, 1+kk až 4+kk. Větší zastoupení malometrážních bytů je příležitostí především pro investici, ale své bydlení zde mohou najít také mladé páry a rodiny s dětmi.

Rezidenci Riverside naleznete v širším centru jihomoravské metropole, na rohu ulic Poříčí a Bauerova, v těsné blízkosti areálu Veletrhů Brno. Širokou občanskou vybavenost nabízí nedaleké Mendlovo náměstí, kde se nachází také jeden z hlavních dopravních uzlů, zajištěno je tak rychlé a pohodlné cestování po městě.

Dokončení projektu je plánováno na podzim 2018. Generálním dodavatelem je Moravská stavební – INVEST a.s., zhotovitelem stavby je společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. a financující institucí je Waldviertler SPARKASSE.

 

KONTAKTY:

Prodejní manažer: David Celnar

e-mail: celnar@ms-invest.cz

V případě zájmu o další informace kontaktujte naši brněnskou pobočku tel: +420 601 301 301, e-mail: brno@ms-invest.cz nebo naši pražskou pobočku tel: +420 601 301 301, e-mail: praha@ms-invest.cz

Moravská stavební – INVEST, a.s. je moderní a rozvíjející se společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Na poli středně velkých projektů zaujímá pozici klíčového hráče v Praze i Brně. Dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu za přijatelnou cenu. Orientuje se na lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, na klidné oblasti v blízkosti přírody i typicky městské bydlení a též na komerční plochy a kanceláře. Zajišťuje veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získává a sceluje pozemky, realizuje výstavbu. Klientům pomáhá vyřizovat hypoteční úvěry.

Za dobu své existence společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. postavila a prodala celkem cca 3,250 bytů a rodinných domů, cca 17,430 m² obchodních ploch a kanceláří a také více než 184,000 m² pozemků.

Aktuálně společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. nabízí byty a kancelářské prostory v Praze 8 - Karlíně, byty na Praze 6 – Podbabě, rodinné domy v Praze 9 – Vinoři a Praze 4 – Cholupicích. Dále nabízí kancelářské prostory v Brně na ulici Lidická, byty a rodinné domy v Brně – Bystrci a kancelářské prostory v Brně na ulici Vídeňská. Kromě toho společnost připravuje nové rezidenční a komerční projekty jak v Praze, tak i v Brně.