#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Byty Dělnická

Byty Dělnická

15. 01. 2020

Moravská stavební – INVEST, a.s. přichází s novým projektem „Byty Dělnická“

Praha, 15. 1. 2020: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. uvedla na pražský trh nemovitostí nový projekt „Byty Dělnická“, který nabízí nové bydlení v rezidenčním komplexu v pražských Holešovicích.

Projekt Byty Dělnická je vzdálen několik minut od centra Prahy v pražské čtvrti s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Holešovice jsou z jedné strany odděleny Vltavou, z druhé pak parkem Stromovka a Letenskými sady. V docházkové vzdálenosti od místa projektu je Pražská tržnice a holešovické Výstaviště.

Novostavba bytů a obchodních prostor se buduje na místě bývalé pivovarské kalírny a nabídne byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Byty s jižní orientací v nejvyšších patrech domu budou disponovat výhledem na Vltavu i panorama Pražského Hradu nebo Park Vítkov. V podzemích podlaží budovy jsou umístěna garážová stání a sklepy.

V projektu se nezapomnělo ani na obchodní a nebytové prostory situované v přízemí budovy. Unikátním prostorem uvnitř pasáže bude industriální stavba, která by mohla v budoucnu sloužit například jako ateliér nebo prostor pro výstavy.

Bourací práce na původním objektu byly zahájeny v průběhu července 2019 a dokončení a předání klientům je plánováno na léto 2023. Architektem projektu je Studio Acht, zhotovitelem stavby je společnost Casta a financující institucí je UniCredit Bank.

KONTAKTY:

Prodejní manažer: Tomáš Jaroš

e-mail: bytydelnicka@ms-invest.cz

tel.: 702 164 759