#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Žižkovské pavlače

Žižkovské pavlače

01. 08. 2019

Moravská stavební – INVEST, a.s. přichází s novým projektem „Žižkovské pavlače“

Praha, 1. 8 .2019: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. uvedla na pražský trh nemovitostí nový projekt „Žižkovské pavlače“.

Developerský projekt Žižkovské pavlače je tvořen souborem několika bytových domů, které zaujmou svou propracovanou architekturou a schopností respektovat a obohatit stávající zástavbu. V projektu jsou citlivě zachovány původní historické budovy doplněné o aktuální stavební technologie, které jsou součástí komplexu moderních budov. Vznikl tak výjimečný projekt, který osloví milovníky různých architektonických stylů. Žižkovské pavlače budou ekologicky a energeticky šetrnou stavbou.

Nově vznikající komplex nabízí bydlení v pulzující pražské čtvrti s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností, ale také s přírodou na dosah ruky. Na Park Vítkov se můžete dívat přímo z oken vašeho bytu!

Projekt nabízí celkem 141 bytů nebo ateliérů s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, situovaných od 1. NP do 8. NP. Součástí jednotek bude i sklep. V projektu se nezapomnělo ani na obchodní a nebytové prostory, které budou umístěné převážně v přízemí domu. Dvě podzemní patra jsou vyhrazena pro parkování.

Stavba byla zahájena v průběhu března 2019 a dokončení a předání klientům je plánováno na konec roku 2022. Architektem projektu Diemnze 11, zhotovitelem stavby je společnost PORR, financující institucí je Česká spořitelna, finančním partnerem RSBC.

KONTAKTY:

Prodejní manažer: Kateřina Janečková

e-mail: zizkovskepavlace@ms-invest.cz

tel.: 776 714 404