#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Upvest.cz

Upvest.cz

07. 08. 2017

Moravská stavební – INVEST, a.s. jako první získává kapitál formou real estate crowdfundingu.

 

Praha, 7. 8. 2017: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. se stala průkopníkem nemovitostního „crowdfundingu“ a jako první v České republice využije kapitál získaný od drobných investorů prostřednictvím online platformy. Dne 4. srpna 2017 bylo veřejně zahájeno investování prostřednictvím první real estate crowdinvestingové platformy v České republice  www.upvest.cz, a to do projektu Rezidence U Grébovky.

Nemovitostní crowdinvesting se v zahraničí těší velké oblibě. Jde o inovativní způsob získávání kapitálu pro realizaci nemovitostních projektů. „Crowdfunding přes upvest.cz formou mezaninových úvěrů je pro nás dlouhodobě zajímavý finanční produkt především díky jednoduchosti a rychlosti získání finančních prostředků. Taktéž vidíme určité synergie v souvislosti s marketingem projektu,“ říká Petr Malík, finanční ředitel společnosti Moravská stavební – INVEST, a.s.

Projekt Rezidence U Grébovky je již ve fázi výstavby a investoři mohou získat čistý výnos 5% p.a. (před zdaněním) s třináctiměsíční očekávanou splatností investice. Celý proces investování probíhá online a minimální výše investované částky byla nastavena na 5.000,- Kč.

 

KONTAKTY:

Zuzana Schejbalová
Marketingový manažer
mobil: +420 606 784 663
e-mail: schejbalova@ms-invest.cz

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:
Naši pražskou pobočku tel: +420 601 301 301, e-mail:
praha@ms-invest.cz, nebo brněnskou pobočku tel: +420 601 301 301, e-mail: brno@ms-invest.cz