#

Celkový počet jednotek

#

Lokalita

#

Termín dokončení

Rezidence U Grébovky

Rezidence U Grébovky

03. 04. 2017

Moravská stavební – INVEST, a.s. přichází s novým projektem „Rezidence U Grébovky“

Praha, 3. 4. 2017: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. uvedla na pražský trh nemovitostí nový projekt - „Rezidence U Grébovky“. Jedná se o bytový dům o 27 bytech a 2 komerčních prostorech.

Projekt Rezidence U Grébovky obsahuje 27 bytů o dispozicích 1+kk – 4+kk a dva komerční prostory v úrovni ulice. Pro každý byt je v projektu zajištěno parkování v podzemních garážích. Skladba bytů je navržena tak, aby byla zajímavá pro mladé páry, rodiny s dětmi, ale také jako investiční příležitost. Dům je situován na rohu ulic Ctiradova a Vlastislavova v Nuslích na Praze 4. V bezprostřední blízkosti je Náměstí Bratří Synků poskytující veškerou občanskou vybavenost a díky tramvajovým spojům i skvělou dostupnost do centra. Jedna ze stanic budoucího metra D je plánována přímo na Náměstí Bratří Synků a bude spojovat linku metra C - Pankrác a linku metra A - Náměstí Míru.

Z domu je výhled na Gröbovu vilu, která se nachází v nedalekých Havlíčkových sadech, což bylo zároveň inspirací pro název projektu.

Stavba byla zahájena v průběhu února 2017 a dokončení je plánováno na léto 2018. Generálním dodavatelem je Moravská stavební – INVEST a.s., zhotovitelem stavby je firma Ridera stavební, a.s. a financující institucí je Artesa, spořitelní družstvo.

KONTAKTY:

Prodejní manažer: Tomáš Šenovský
e-mail: senovsky@ms-invest.cz
V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím: naši pražskou pobočku tel: +420 601 301 301, e-mail: praha@ms-invest.cz, nebo brněnskou pobočku tel: +420 601 301 301, e-mail: brno@ms-invest.cz

Moravská stavební – INVEST, a.s. je moderní a rozvíjející se společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Na poli středně velkých projektů zaujímá pozici klíčového hráče v Praze i Brně. Dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu za přijatelnou cenu. Orientuje se na lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, na klidné oblasti v blízkosti přírody i typicky městské bydlení a též na komerční plochy a kanceláře. Zajišťuje veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získává a sceluje pozemky, realizuje výstavbu. Klientům pomáhá vyřizovat hypoteční úvěry.

Za dobu své existence společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. postavila a prodala celkem cca 3,250 bytů a rodinných domů, cca 17,430 m² obchodních ploch a kanceláří a také více než 184,000 m² pozemků.

Aktuálně společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. nabízí byty a kancelářské prostory v Praze 8 - Karlíně, byty na Praze 6 – Podbaba, rodinné domy v Praze 9 – Vinoři a Praze 4 – Cholupicích. Dále nabízí kancelářské prostory a byty v Brně na ulici Lidická, byty a rodinné domy v Brně – Bystrci a kancelářské prostory v Brně na ulici Vídeňská. Kromě toho společnost připravuje nové rezidenční a komerční projekty jak v Praze, tak i v Brně.