+420 601 301 301
Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti Moravská stavební – INVEST, a.s.
Zeptejte se nás

Plníme sny o vlastním bydlení

"Naší strategií je realizace projektů v lokalitách s výbornou dostupností, naším cílem zaujmout trvalou pozici klíčového hráče mezi developery v Praze a Brně na poli středně velkých projektů."

Více o nás

Pro média

14. 12. 2020 - PF 2021

Šťastný nový rok!

Děkujeme všem našim klientům, partnerům a zaměstnancům za přízeň v netradičním roce 2020, který přes všechny nástrahy přinesl několik nových...

Více

25. 11. 2020 Projekt DOMY ĎÁBLICKÁ HVĚZDÁRNA

Napsali o nás - MSI Capital

Projekt rodinných domů ĎÁBLICKÁ HVĚZDÁRNA, který bude realizovaný naší společností, získal finance již za 3 měsíce od chvíle, kdy byl...

Více

26. 10. 2020 Tisková Zpráva

DOMY ĎÁBLICKÁ HVĚZDÁRNA

Moravská stavební – INVEST, a.s. přichází s novým projektem „DOMY ĎÁBLICKÁ HVĚZDÁRNA“ Praha, 26. 10. 2020: Společnost Moravská stavební – INVEST...

Více

21. 10. 2020 Tisková zpráva

Karolina Plazza 2

Praha, 20. 11. 2020: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. kolauduje svůj další projekt „Karolína Plazza 2“. Projekt Karolína Plazza 2...

Více


Všechny zprávy

Plníme sny o vlastním bydlení

Jsme moderní a rozvíjející se developerská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Na poli středně velkých projektů zaujímáme pozici klíčového hráče v Praze i Brně.

Dokážeme uspokojit nejnáročnější klientelu za přijatelnou cenu.

Orientujeme se na lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, na klidné oblasti v blízkosti přírody i typicky městské bydlení a též na komerční plochy a kanceláře.

Zajišťujeme veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získáváme a scelujeme pozemky, realizujeme výstavbu.

Našim klientům nabízíme bezplatné finanční poradenství a pomáháme vyřizovat hypoteční úvěry.


 • Silvie StarobováFinanční ředitelSilvie Starobová
 • Jaroslav SmrčkaObchodní ředitelJaroslav Smrčka
 • Bohumil SynekTechnický ředitel (Brno)Bohumil Synek
 • Pavel PetrovkaTechnický ředitel (Praha)Pavel Petrovka
 • Tomáš JarošManažer prodeje (Praha)Tomáš Jaroš
 • Kateřina JanečkováManažer prodeje (Praha)Kateřina Janečková
 • David CelnarManažer prodeje (Brno)David Celnar
 • Filip CelnarManažer prodeje (Brno)Filip Celnar
 • Jana ČechurováKlientské změny (Praha)Jana Čechurová
 • Jana ŽamberskáKlientské změny (Brno)Jana Žamberská
 • Edita BáčováKlientské změny (Brno)Edita Báčová
 • Zuzana SchejbalováMarketingový manažerZuzana Schejbalová
 • Jitka SedlákováMarketingový manažerJitka Sedláková

 • CASUA

  Ateliér CASUA byl založen v roce 1991 stavebním inženýrem Alešem Poděbradem a architektem Olegem Hamanem. Jejich záměrem bylo vybudovat ateliér, který by zpracovával nejen vlastní architektonické návrhy, ale který by obsáhl i jejich konstrukční řešení a svým klientům by tedy přinášel komplexní služby. Dnes je tomu již 25 let, co se tato myšlenka naplnila, a ateliér CASUA má za sebou dlouhou řadu úspěšných realizací.

  Více

 • Karlín group

  Společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. V současné době jsou stěžejními akcionáři skupiny její spoluzakladatelé Marc Rich Real Estate a Serge Borenstein. Na některých projektech Karlín Group úzce spolupracuje s Ungelt Partners spol. s.r.o. Její název se inspiroval pražskou čtvrtí Karlín, jejíž úžasné genius loci jsme od začátku intenzivně vnímali.

  Více

 • Pelčák a Partner Architekti

  Pelčák a Partner Architekti je autorská architektonická kancelář. Roku 2008 ji založil Petr Pelčák, který předcházejících 15 let spoluvedl ateliér Architekti Hrůša & Pelčák a který je profesorem Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně, kde také vyučuje. Kancelář má tedy přímé spojení s akademickou sférou.

  Více

 • Architekti Hrůša & spol.

  Společnost byla založena v roce 1991 autorizovaným architektem Ing. arch. Petrem Hrůšou. Společnost se jako nezávislé architektonické studio zaměřuje výhradně na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací, s ní související inženýrskou činností, výkon autorského dozoru při realizaci staveb, urbanistickou projektovou činnost a poradenskou a konzultační činnost při přípravě staveb a investic.

  Více

 • FORMICA

  Společnost FORMICA s.r.o. se sídlem ve Zlíně - Slovenská 2685, byla založena koncem roku 1992 jako firma zaměřená na navrhování staveb tj. na architektonicko – urbanistickou tvorbu, projektování staveb a navazující inženýrskou činnost ve stavebnictví. Zakládajícími členy firmy byli architekti Josef Melichárek a Pavel Hanulík spolu s inženýrem Petrem Hrnčiříkem.

  Více

 • EXX

  Společnost EXX byla založena roku 1995. Je součástí skupiny Eurolux Group a.s. Věnuje se projekci a realizaci interiérů a osvětleníve všech tržních segmentech jako jsou administrativní budovy a obchodní centra, rezidenční projekty, sportovní a multifunkční arény, průmyslové a logistické areály, historické a kulturní budovy. Firma disponuje specialisty v oblasti osvětlení, interiérů a zpracování corianu. Pro své klienty je k dispozici v showroomech Praha a Brno.

  Více

 • Ridera

  Ridera Bohemia a.s. působí v rámci skupiny Ridera na území České republiky, Německa a Maďarska zejména jako významný dodavatel pevných paliv. Zaměřuje se již od roku 1991 na dodávky černého uhlí, uhlí a koksu. Své aktivity dále orientuje na produkci a těžbu kameniva, výrobu substrátů a zpracování stavebních odpadů.

  Více

 • Casta

  Casta a.s. je jednou z významných stavebních společností působících v České republice a na Slovensku od roku 1991. Svým zákazníkům dokáže nabídnout široké spektrum produktů a služeb v různých segmentech stavebního trhu. Společnost kromě realizace stavebních dodávek na klíč na vysoké technické a kvalitativní úrovni společnost rozvíjí také vlastní developerské aktivity a poskytuje doplňkové služby související se stavební výrobou.

  Více

 • Skanska

  Skanska je stavební a developerská skupina působící v České a Slovenské republice, je součástí světového koncernu Skanska se sídlem ve Švédsku. Základním předmětem činnosti jsou všechny obory stavebnictví, vývoj a prodej vlastních bytových a komerčních projektů, správa majetku a související služby.

  Více

 • Přemysl Veselý

  Soukromá stavební firma s obchodním názvem PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. byla založena v roce 1991 skupinou pracovníků tehdejších Vodohospodářských staveb Brno s.p. nejprve jako fyzická osoba Přemysl Veselý a od roku 1997 jako společnost s ručením omezeným.

  Více

 • Syner

  Společnost SYNER se může chlubit svojí univerzálností ve vztahu k realizovaným zakázkám. Cílem společnosti je upevnění pozice mezi předními generální dodavateli v oblasti vodohospodářských, technologických a dopravních staveb, i v odvětvích pozemního stavitelství. Synergické efekty využívá jak ve spolupráci s ostatními členy stavební divize holdingu, tak i mezi subdodavateli.

  Více

 • Metrostav

  Metrostav je univerzální stavební společností, která zákazníkům pomáhá uskutečňovat jejich plány s maximálním ohledem na životní prostředí. Váží si podílu každého spolupracovníka na celkovém úspěchu.

  Více

 • IMOS

  IMOS Brno, a.s. vstoupila na český stavební trh počátkem roku 1997 a stala se významnou univerzální stavební společností. Během své existence si vybudovala pevnou pozici mezi stavebními společnostmi a velmi rychle rozšířila svoji působnost z jihomoravského regionu na celou Českou a Slovenskou republiku. Podnikatelské aktivity pod obchodní značkou IMOS se však datují již od roku 1990.

  Více

 • SIKO

  Firma SIKO vznikla v roce 1991 jako ryze česká firma, zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního vybavení pro koupelny. Na samém počátku byla malá, skromná prodejna o velikosti 40 m2, kterou v jihočeských Čimelicích otevřela Jaroslava Valová, zakladatelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ.

  Více

 • Los Kachlos

  Los Kachlos je přední dodavavatel španělských obkladů a dlažeb se zaměřením na koupelny, ostatní interéry i exteriéry, se specializací na retro dlažby a obklady a moderní designové koupelny. V rámci vybavení koupelen dodáváme taktéž nejprestižnější značky sanitární keramiky, van, sprchových koutů, vodovodních baterií, nábytků do koupelny a koupelnových doplňků.

  Více

 • GERBRICH

  Společnost GERBRICH s.r.o. při výrobě klade velký důraz na kvalitu, precizní zpracování materiálů a individuální přístup k zákazníkům. K výrobkům poskytuje automaticky servis jako je: poradenská činnost, cenové nabídky, zaměření, doprava, montáž, záruční i pozáruční servis. Naše výrobky můžete vidět na našich vzorkových prodejnách nebo navštívit některého z mnoha našich obchodních partnerů.

  Více

 • Kratochvíl parket profi

  Kratochvíl parket profi, s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem kvalitních švédských dřevěných podlah od předního světového výrobce Kährs. Zastupuje švýcarského výrobce parket Bauwerk a značku německých laminátových, vinylových a ekologických podlah WINEO a WINEO Purline. Elastické podlahy na přírodní bázi rozšiřuje finská značka Upofloor. V nabídce naleznete také přírodní linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, PVC v rolích Tarkett, tvrzené vinyly z Holandska mFLOR i laminátové podlahy Classen.

  Více

 • Conseq

  Společnost Conseq Finance byla založena v létě 1994 za účelem obchodování s cennými papíry. Na podzim téhož roku jí Ministerstvo financí ČR udělilo pro tuto činnost licenci. Na českém finančním trhu začala společnost aktivně podnikat na jaře 1995 a kromě základního jmění ve výši 300 tis. Kč disponovala pouze odvahou, schopnostmi a entuziasmem svých zakladatelů – Jana Vedrala, Aureliana Tepperviena a Jiřího Kaňáka –, které v závěru roku významně posílil čtvrtý společník – Tomáš Sysel.

  Více

 • KŠB

  Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB), založená v roce 1990, se řadí mezi největší advokátní kanceláře v České republice a s téměř sedmdesáti právními a daňovými specialisty poskytuje ve svém pražském sídle a ve svých pobočkách komplexní právní a daňové poradenství tuzemským i zahraničním podnikatelským subjektům. Za dobu svého působení KŠB získala renomé úspěšné nezávislé kanceláře, která je schopna plně konkurovat mezinárodním advokátním firmám.

  Více

 • Hypoasistent

  Značka HYPOASISTENT vznikla v roce 2010 jakožto prémiová značka v oboru hypotečního financování. Klienti i obchodní partneři oceňují zejména odbornost a profesionalitu makléřského týmu, který má více než 15 let zkušeností s financováním rezidenčních nemovitostí.

  Více • Česká spořitelna

  Moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Má nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, je největší bankou v České republice. Na českém trhu má nejdelší tradici, v roce 2015 oslavila 190 let od založení.

  Více

 • CREDITAS

  Historie Banky CREDITAS sahá až do roku 1996, kdy vznikla 1. Třebíčská záložna, „spořitelní a úvěrní družstvo“. Finanční služby byly využívány především jeho členy v okolí Třebíče. Od roku 2010 se záložna začala masivně rozvíjet a transformovat. Na český bankovní trh tak 1. ledna 2017 vstoupila nová banka – Banka CREDITAS.

  Více

 • Artesa

  Artesa, spořitelní družstvo svou činnost zaměřuje na drobné střadatele, ale profiluje se také jako záložna pro firmy a mezinárodní korporace. Cílem snažení každého zaměstnance v Artese je spokojený zákazník, pro kterého bude Artesa první volbou při výběru spořícího produktu a pro zúročení úspor.

  Více

 • UniCredit Bank

  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací.

  Více

 • Equa bank

  Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

  Více

 • Oberbank

  Rakouská regionální banka v srdci Evropy se sídlem v Linci a pobočkami v Rakousku, Německu, České republice, Maďarsku a na Slovensku. Zárukou nezávislosti je stabilní akcionářská struktura, výnosová síla a partnerství ve skupině 3 Banken Gruppe. Základem jejího růstu jsou vlastní zdroje, přičemž nepodstupuje rizika, která by mohla ohrozit její nezávislost.

  Více

 • Waldviertler Sparkasse Bank AG

  Waldviertler Sparkasse Bank AG je tradiční rakouská regionální banka s více než 170letou historií. Patří do silné rakouské skupiny spořitelen Sparkassengruppe. V České republice působíme se srozumitelnými bankovními službami, osobním přístupem a podporou místního dění už od roku 1994.

  VícePro investory


Reference

Kontakt


Moravská stavební - INVEST, a.s.

Koliště 13, Černá Pole, 602 00 Brno

IČ: 255 44 756, DIČ: CZ699004584

Společnost je zapsaná v OR, Spisová značka B 2788 vedená u Krajského soudu v Brně.

Sídlo firmy

Vídeňská 63,
639 00 Brno

tel.: +420 601 301 301
e-mail: brno@ms-invest.cz

Sídlo firmy

Sokolovská 100a,
186 00, Praha 8 - Karlín

tel.: +420 601 301 301
e-mail: praha@ms-invest.cz


Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti Moravská stavební – INVEST, a.s.
PF 2019