+420 601 301 301
Zeptejte se nás

Plníme sny o vlastním bydlení

"Naší strategií je realizace projektů v lokalitách s výbornou dostupností, naším cílem zaujmout trvalou pozici klíčového hráče mezi developery v Praze a Brně na poli středně velkých projektů."

Více o nás

Aktuality

13. 01. 2017 Tisková zpráva

Vydání dluhopisů

Praha, 13. 1. 2017: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. emitovala ve veřejné nabídce probíhající od 18. října 2016 do...

Více

03. 01. 2017 Napsali o nás

Rozhovor s obchodním ředitelem

Jaroslav Smrčka: Nemovitost na správné adrese je vždy dobrou investicí Developerská firma Moravská stavební – Invest se zaměřuje na dva největší...

Více

16. 12. 2016 Tisková zpráva

Vydání dluhopisů

Praha, 14. 12. 2016: Společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. emitovala v první fázi veřejné nabídky probíhající od 18. října...

Více

11. 11. 2016 Nové video

Focení s Evou Samkovou

Eva Samková. Snowboardistka a olympijská vítězka. A naše klientka. Podívejte se, jak to vypadá, když se profesionálně fotí. Video můžete...

Více


Všechny aktuality

Plníme sny o vlastním bydlení

Jsme moderní a rozvíjející se společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Na poli středně velkých projektů zaujímáme pozici klíčového hráče v Praze i Brně.

Dokážeme uspokojit nejnáročnější klientelu za přijatelnou cenu.

Orientujeme se na lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, na klidné oblasti v blízkosti přírody i typicky městské bydlení a též na komerční plochy a kanceláře.

Zajišťujeme veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získáváme a scelujeme pozemky, realizujeme výstavbu.

Našim klientům nabízíme bezplatné finanční poradenství a pomáháme vyřizovat hypoteční úvěry.


 • Petr MalíkFinanční ředitelPetr Malík
 • Jaroslav SmrčkaObchodní ředitelJaroslav Smrčka
 • Bohumil SynekTechnický ředitelBohumil Synek
 • Marek MakovýManažer prodejeMarek Makový
 • Tomáš ŠenovskýManažer prodejeTomáš Šenovský
 • David CelnarManažer prodejeDavid Celnar
 • Filip CelnarManažer prodejeFilip Celnar
 • Jana HolubováKlientské změnyJana Holubová
 • Jana ŽamberskáKlientské změnyJana Žamberská
 • Zuzana SchejbalováMarketingový manažerZuzana Schejbalová
 • Jitka SedlákováMarketing / Zákaznická linkaJitka Sedláková

 • CASUA

  Ateliér CASUA byl založen v roce 1991 stavebním inženýrem Alešem Poděbradem a architektem Olegem Hamanem. Jejich záměrem bylo vybudovat ateliér, který by zpracovával nejen vlastní architektonické návrhy, ale který by obsáhl i jejich konstrukční řešení a svým klientům by tedy přinášel komplexní služby. Dnes je tomu již 25 let, co se tato myšlenka naplnila, a ateliér CASUA má za sebou dlouhou řadu úspěšných realizací.

  Více

 • Karlín group

  Společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. V současné době jsou stěžejními akcionáři skupiny její spoluzakladatelé Marc Rich Real Estate a Serge Borenstein. Na některých projektech Karlín Group úzce spolupracuje s Ungelt Partners spol. s.r.o. Její název se inspiroval pražskou čtvrtí Karlín, jejíž úžasné genius loci jsme od začátku intenzivně vnímali.

  Více

 • Pelčák a Partner Architekti

  Pelčák a Partner Architekti je autorská architektonická kancelář. Roku 2008 ji založil Petr Pelčák, který předcházejících 15 let spoluvedl ateliér Architekti Hrůša & Pelčák a který je profesorem Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně, kde také vyučuje. Kancelář má tedy přímé spojení s akademickou sférou.

  Více

 • Architekti Hrůša & spol.

  Společnost byla založena v roce 1991 autorizovaným architektem Ing. arch. Petrem Hrůšou. Společnost se jako nezávislé architektonické studio zaměřuje výhradně na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací, s ní související inženýrskou činností, výkon autorského dozoru při realizaci staveb, urbanistickou projektovou činnost a poradenskou a konzultační činnost při přípravě staveb a investic.

  Více

 • FORMICA

  Společnost FORMICA s.r.o. se sídlem ve Zlíně - Slovenská 2685, byla založena koncem roku 1992 jako firma zaměřená na navrhování staveb tj. na architektonicko – urbanistickou tvorbu, projektování staveb a navazující inženýrskou činnost ve stavebnictví. Zakládajícími členy firmy byli architekti Josef Melichárek a Pavel Hanulík spolu s inženýrem Petrem Hrnčiříkem.

  Více

 • EXX

  Společnost EXX byla založena roku 1995. Je součástí skupiny Eurolux Group a.s. Věnuje se projekci a realizaci interiérů a osvětleníve všech tržních segmentech jako jsou administrativní budovy a obchodní centra, rezidenční projekty, sportovní a multifunkční arény, průmyslové a logistické areály, historické a kulturní budovy. Firma disponuje specialisty v oblasti osvětlení, interiérů a zpracování corianu. Pro své klienty je k dispozici v showroomech Praha a Brno.

  Více • Česká spořitelna

  Moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Má nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, je největší bankou v České republice. Na českém trhu má nejdelší tradici, v roce 2015 oslavila 190 let od založení.

  Více

 • CREDITAS

  Historie Banky CREDITAS sahá až do roku 1996, kdy vznikla 1. Třebíčská záložna, „spořitelní a úvěrní družstvo“. Finanční služby byly využívány především jeho členy v okolí Třebíče. Od roku 2010 se záložna začala masivně rozvíjet a transformovat. Na český bankovní trh tak 1. ledna 2017 vstoupila nová banka – Banka CREDITAS.

  Více

 • Artesa

  Artesa, spořitelní družstvo svou činnost zaměřuje na drobné střadatele, ale profiluje se také jako záložna pro firmy a mezinárodní korporace. Cílem snažení každého zaměstnance v Artese je spokojený zákazník, pro kterého bude Artesa první volbou při výběru spořícího produktu a pro zúročení úspor.

  Více

 • UniCredit Bank

  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací.

  Více

 • Equa bank

  Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

  Více

 • Oberbank

  Rakouská regionální banka v srdci Evropy se sídlem v Linci a pobočkami v Rakousku, Německu, České republice, Maďarsku a na Slovensku. Zárukou nezávislosti je stabilní akcionářská struktura, výnosová síla a partnerství ve skupině 3 Banken Gruppe. Základem jejího růstu jsou vlastní zdroje, přičemž nepodstupuje rizika, která by mohla ohrozit její nezávislost.

  Více

 • HYPOASISTENT

  Značka HYPOASISTENT vznikla v roce 2010 jakožto prémiová značka v oboru hypotečního financování. Klienti i obchodní partneři oceňují zejména odbornost a profesionalitu makléřského týmu, který má více než 15 let zkušeností s financováním rezidenčních nemovitostí.

  VíceReference

Kontakt


Moravská stavební - INVEST, a.s.

Koliště 1912/13, Černá Pole, 602 00 Brno

IČ: 255 44 756, DIČ: CZ25544756

Společnost je zapsaná v OR, Spisová značka B 2788 vedená u Krajského soudu v Brně.

Sídlo firmy

Vídeňská 995/63,
639 00 Brno

tel.: +420 601 301 301
e-mail: brno@ms-invest.cz

Sídlo firmy

Pobřežní 12,
186 53, Praha 8 – Karlín

tel.: +420 601 301 301
e-mail: praha@ms-invest.cz


Napište nám