+420 601 301 301
Zeptejte se nás

Plníme sny o vlastním bydlení

"Naší strategií je realizace projektů v lokalitách s výbornou dostupností, naším cílem zaujmout trvalou pozici klíčového hráče mezi developery v Praze a Brně na poli středně velkých projektů."

Více o nás

Aktuality

30. 08. 2016 Cholupice II

Dny otevřených dveří

Na dny 9. a 10.9. plánujeme dny otevřených dveří v časech 11:00 - 18:00. Těšíme se na Vás...

Více

23. 08. 2016 Vinoř

Projektové video

Již nyní se můžete těšit na video z projektu ve Vinoři, které v nejbližších dnech vyvěsíme na webové stránky. Projekt...

Více

23. 08. 2016 Domy Panorama

Aktuálně ze stavby

U II. etapy rodinných domů se provádí vnitřní omítky, fasáda, dokončuje se zdivo, dokončují se stropy a schodiště, vyzdívá se...

Více

23. 08. 2016 Byty Panorama

Aktuálně ze stavby

Aktuálně ze stavby: BD D+H – provádí se opravy: omítky, obklady a dlažby, malby + nátěry, kompletace oken, úklid před kompletací, BD...

Více


Všechny aktuality

Plníme sny o vlastním bydlení

Jsme moderní a rozvíjející se společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Na poli středně velkých projektů zaujímáme pozici klíčového hráče v Praze i Brně.

Dokážeme uspokojit nejnáročnější klientelu za přijatelnou cenu.

Orientujeme se na lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, na klidné oblasti v blízkosti přírody i typicky městské bydlení a též na komerční plochy a kanceláře.

Zajišťujeme veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získáváme a scelujeme pozemky, realizujeme výstavbu.

Našim klientům nabízíme bezplatné finanční poradenství a pomáháme vyřizovat hypoteční úvěry.

 • Eva Samková

  Tak skvělé bydlení oceňuji zlatou!

  Eva SamkováEva Samková doporučuje Moravskou stavební, splnil se jí sen o vlastním bydlení

 • Eva Samková

  DoporučujiMoravskoustavební!

  Eva SamkováEva Samková doporučuje Moravskou stavební, splnil se jí sen o vlastním bydlení

 • Rezidence Trinity Karlín

  Rezidence Trinity Karlín

  Podívejte se na naše nové video z Rezidence Trinity Karlín.Video  • Petr MalíkFinanční ředitelPetr Malík
  • Jaroslav SmrčkaObchodní ředitelJaroslav Smrčka
  • Bohumil SynekTechnický ředitelBohumil Synek
  • Marek MakovýManažer prodejeMarek Makový
  • Tomáš ŠenovskýManažer prodejeTomáš Šenovský
  • David CelnarManažer prodejeDavid Celnar
  • Filip CelnarManažer prodejeFilip Celnar
  • Jana HolubováKlientské změnyJana Holubová
  • Jana ŽamberskáKlientské změnyJana Žamberská
  • Zuzana SchejbalováMarketingový manažerZuzana Schejbalová
  • Jitka SedlákováMarketing / Zákaznická linkaJitka Sedláková

  • CASUA

   Ateliér CASUA byl založen v roce 1991 stavebním inženýrem Alešem Poděbradem a architektem Olegem Hamanem. Jejich záměrem bylo vybudovat ateliér, který by zpracovával nejen vlastní architektonické návrhy, ale který by obsáhl i jejich konstrukční řešení a svým klientům by tedy přinášel komplexní služby. Dnes je tomu již 25 let, co se tato myšlenka naplnila, a ateliér CASUA má za sebou dlouhou řadu úspěšných realizací.

   Více

  • Karlín group

   Společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. V současné době jsou stěžejními akcionáři skupiny její spoluzakladatelé Marc Rich Real Estate a Serge Borenstein. Na některých projektech Karlín Group úzce spolupracuje s Ungelt Partners spol. s.r.o. Její název se inspiroval pražskou čtvrtí Karlín, jejíž úžasné genius loci jsme od začátku intenzivně vnímali.

   Více

  • Pelčák a Partner Architekti

   Pelčák a Partner Architekti je autorská architektonická kancelář. Roku 2008 ji založil Petr Pelčák, který předcházejících 15 let spoluvedl ateliér Architekti Hrůša & Pelčák a který je profesorem Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně, kde také vyučuje. Kancelář má tedy přímé spojení s akademickou sférou.

   Více

  • Architekti Hrůša & spol.

   Společnost byla založena v roce 1991 autorizovaným architektem Ing. arch. Petrem Hrůšou. Společnost se jako nezávislé architektonické studio zaměřuje výhradně na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací, s ní související inženýrskou činností, výkon autorského dozoru při realizaci staveb, urbanistickou projektovou činnost a poradenskou a konzultační činnost při přípravě staveb a investic.

   Více

  • FORMICA

   Společnost FORMICA s.r.o. se sídlem ve Zlíně - Slovenská 2685, byla založena koncem roku 1992 jako firma zaměřená na navrhování staveb tj. na architektonicko – urbanistickou tvorbu, projektování staveb a navazující inženýrskou činnost ve stavebnictví. Zakládajícími členy firmy byli architekti Josef Melichárek a Pavel Hanulík spolu s inženýrem Petrem Hrnčiříkem.

   Více  • Česká spořitelna

   Moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Má nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, je největší bankou v České republice. Na českém trhu má nejdelší tradici, v roce 2015 oslavila 190 let od založení.

   Více

  • CREDITAS

   Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo byla založena v roce 1996 pod názvem 1. Třebíčská záložna, „spořitelní a úvěrní družstvo“. Od roku 2010 působí pod současným názvem.

   Více

  • Artesa

   Artesa, spořitelní družstvo svou činnost zaměřuje na drobné střadatele, ale profiluje se také jako záložna pro firmy a mezinárodní korporace. Cílem snažení každého zaměstnance v Artese je spokojený zákazník, pro kterého bude Artesa první volbou při výběru spořícího produktu a pro zúročení úspor.

   Více

  • Equa bank

   Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

   Více

  • Oberbank

   Rakouská regionální banka v srdci Evropy se sídlem v Linci a pobočkami v Rakousku, Německu, České republice, Maďarsku a na Slovensku. Zárukou nezávislosti je stabilní akcionářská struktura, výnosová síla a partnerství ve skupině 3 Banken Gruppe. Základem jejího růstu jsou vlastní zdroje, přičemž nepodstupuje rizika, která by mohla ohrozit její nezávislost.

   Více

  • UniCredit Bank

   UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací.

   Více  Reference

  Kontakt


  Moravská stavební - INVEST, a.s.

  Koliště 1912/13, Černá Pole,
  602 00 Brno

  IČ: 255 44 756
  DIČ: 25544756

  Sídlo firmy

  Vídeňská 995/63,
  639 00 Brno

  tel.: +420 601 301 301
  e-mail: brno@ms-invest.cz

  Sídlo firmy

  Pobřežní 12,
  186 53, Praha 8 – Karlín

  tel.: +420 601 301 301
  e-mail: praha@ms-invest.cz


  Napište nám