+420 601 301 301
Zeptejte se nás

Plníme sny o vlastním bydlení

"Naší strategií je realizace projektů v lokalitách s výbornou dostupností, naším cílem zaujmout trvalou pozici klíčového hráče mezi developery v Praze a Brně na poli středně velkých projektů."

Více o nás

Pro média

22. 1. 2018 - Nové DIČ

Skupinová registrace DPH

Rádi bychom Vás informovali, že společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. se společně s několika dalšími společnostmi s účinností od...

Více

24. 11. 2017 - Ocenění v soutěži

Realitní projekt roku 2017

Tři projekty, čtyři ocenění. Moravská stavební – INVEST bodovala v Realitním projektu roku 2017 V polovině listopadu proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků sedmého...

Více

06. 10. 2017 - Napsali o nás

Zakládání stavby

Problematika založení objektu bytového komplexu Karolina Plazza 1 v Praze 8-Karlíně Pražský Karlín je dlouhodobě velmi atraktivní oblastí pro výstavbu bytových...

Více

02. 10. 2017 - Tisková zpráva

Dluhopisy

Moravská stavební – INVEST, a.s. vstupuje na kapitálový trh s již druhou emisí dluhopisů Praha, 2.10.2017: Společnost Moravská stavební – INVEST...

Více


Všechny zprávy

Plníme sny o vlastním bydlení

Jsme moderní a rozvíjející se developerská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Na poli středně velkých projektů zaujímáme pozici klíčového hráče v Praze i Brně.

Dokážeme uspokojit nejnáročnější klientelu za přijatelnou cenu.

Orientujeme se na lokality s výbornou dostupností a dopravním spojením do centra města, na klidné oblasti v blízkosti přírody i typicky městské bydlení a též na komerční plochy a kanceláře.

Zajišťujeme veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získáváme a scelujeme pozemky, realizujeme výstavbu.

Našim klientům nabízíme bezplatné finanční poradenství a pomáháme vyřizovat hypoteční úvěry.


 • Petr MalíkFinanční ředitelPetr Malík
 • Silvie StarobováEkonomický ředitelSilvie Starobová
 • Jaroslav SmrčkaObchodní ředitelJaroslav Smrčka
 • Bohumil SynekTechnický ředitel (Brno)Bohumil Synek
 • Pavel PetrovkaTechnický ředitel (Praha)Pavel Petrovka
 • Marek MakovýManažer prodeje (Praha)Marek Makový
 • Tomáš ŠenovskýManažer prodeje (Praha)Tomáš Šenovský
 • David CelnarManažer prodeje (Brno)David Celnar
 • Filip CelnarManažer prodeje (Brno)Filip Celnar
 • Jana HolubováKlientské změny (Praha)Jana Holubová
 • Jana ŽamberskáKlientské změny (Brno)Jana Žamberská
 • Zuzana SchejbalováMarketingový manažerZuzana Schejbalová
 • Jitka SedlákováMarketing / Zákaznická linkaJitka Sedláková

 • CASUA

  Ateliér CASUA byl založen v roce 1991 stavebním inženýrem Alešem Poděbradem a architektem Olegem Hamanem. Jejich záměrem bylo vybudovat ateliér, který by zpracovával nejen vlastní architektonické návrhy, ale který by obsáhl i jejich konstrukční řešení a svým klientům by tedy přinášel komplexní služby. Dnes je tomu již 25 let, co se tato myšlenka naplnila, a ateliér CASUA má za sebou dlouhou řadu úspěšných realizací.

  Více

 • Karlín group

  Společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. V současné době jsou stěžejními akcionáři skupiny její spoluzakladatelé Marc Rich Real Estate a Serge Borenstein. Na některých projektech Karlín Group úzce spolupracuje s Ungelt Partners spol. s.r.o. Její název se inspiroval pražskou čtvrtí Karlín, jejíž úžasné genius loci jsme od začátku intenzivně vnímali.

  Více

 • Pelčák a Partner Architekti

  Pelčák a Partner Architekti je autorská architektonická kancelář. Roku 2008 ji založil Petr Pelčák, který předcházejících 15 let spoluvedl ateliér Architekti Hrůša & Pelčák a který je profesorem Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně, kde také vyučuje. Kancelář má tedy přímé spojení s akademickou sférou.

  Více

 • Architekti Hrůša & spol.

  Společnost byla založena v roce 1991 autorizovaným architektem Ing. arch. Petrem Hrůšou. Společnost se jako nezávislé architektonické studio zaměřuje výhradně na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací, s ní související inženýrskou činností, výkon autorského dozoru při realizaci staveb, urbanistickou projektovou činnost a poradenskou a konzultační činnost při přípravě staveb a investic.

  Více

 • FORMICA

  Společnost FORMICA s.r.o. se sídlem ve Zlíně - Slovenská 2685, byla založena koncem roku 1992 jako firma zaměřená na navrhování staveb tj. na architektonicko – urbanistickou tvorbu, projektování staveb a navazující inženýrskou činnost ve stavebnictví. Zakládajícími členy firmy byli architekti Josef Melichárek a Pavel Hanulík spolu s inženýrem Petrem Hrnčiříkem.

  Více

 • EXX

  Společnost EXX byla založena roku 1995. Je součástí skupiny Eurolux Group a.s. Věnuje se projekci a realizaci interiérů a osvětleníve všech tržních segmentech jako jsou administrativní budovy a obchodní centra, rezidenční projekty, sportovní a multifunkční arény, průmyslové a logistické areály, historické a kulturní budovy. Firma disponuje specialisty v oblasti osvětlení, interiérů a zpracování corianu. Pro své klienty je k dispozici v showroomech Praha a Brno.

  Více

 • Ridera

  Ridera Bohemia a.s. působí v rámci skupiny Ridera na území České republiky, Německa a Maďarska zejména jako významný dodavatel pevných paliv. Zaměřuje se již od roku 1991 na dodávky černého uhlí, uhlí a koksu. Své aktivity dále orientuje na produkci a těžbu kameniva, výrobu substrátů a zpracování stavebních odpadů.

  Více

 • Casta

  Casta a.s. je jednou z významných stavebních společností působících v České republice a na Slovensku od roku 1991. Svým zákazníkům dokáže nabídnout široké spektrum produktů a služeb v různých segmentech stavebního trhu.Společnost kromě realizace stavebních dodávek na klíč na vysoké technické a kvalitativní úrovni společnost rozvíjí také vlastní developerské aktivity a poskytuje doplňkové služby související se stavební výrobou.

  Více

 • Skanska

  Skanska je stavební a developerská skupina působící v České a Slovenské republice, je součástí světového koncernu Skanska se sídlem ve Švédsku. Základním předmětem činnosti jsou všechny obory stavebnictví, vývoj a prodej vlastních bytových a komerčních projektů, správa majetku a související služby.

  Více

 • Přemysl Veselý

  Soukromá stavební firma s obchodním názvem PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. byla založena v roce 1991 skupinou pracovníků tehdejších Vodohospodářských staveb Brno s.p. nejprve jako fyzická osoba Přemysl Veselý a od roku 1997 jako společnost s ručením omezeným.

  Více

 • Syner

  Společnost SYNER se může chlubit svojí univerzálností ve vztahu k realizovaným zakázkám. Cílem společnosti je upevnění pozice mezi předními generální dodavateli v oblasti vodohospodářských, technologických a dopravních staveb, i v odvětvích pozemního stavitelství. Synergické efekty využívá jak ve spolupráci s ostatními členy stavební divize holdingu, tak i mezi subdodavateli.

  Více

 • Metrostav

  Metrostav je univerzální stavební společností, která zákazníkům pomáhá uskutečňovat jejich plány s maximálním ohledem na životní prostředí. Váží si podílu každého spolupracovníka na celkovém úspěchu.

  Více

 • IMOS

  IMOS Brno, a.s. vstoupila na český stavební trh počátkem roku 1997 a stala se významnou univerzální stavební společností. Během své existence si vybudovala pevnou pozici mezi stavebními společnostmi a velmi rychle rozšířila svoji působnost z jihomoravského regionu na celou Českou a Slovenskou republiku. Podnikatelské aktivity pod obchodní značkou IMOS se však datují již od roku 1990.

  Více

 • SIKO

  Firma SIKO vznikla v roce 1991 jako ryze česká firma, zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního vybavení pro koupelny. Na samém počátku byla malá, skromná prodejna o velikosti 40 m2, kterou v jihočeských Čimelicích otevřela Jaroslava Valová, zakladatelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ.

  Více

 • Los Kachlos

  Los Kachlos je přední dodavavatel španělských obkladů a dlažeb se zaměřením na koupelny, ostatní interéry i exteriéry, se specializací na retro dlažby a obklady a moderní designové koupelny. V rámci vybavení koupelen dodáváme taktéž nejprestižnější značky sanitární keramiky, van, sprchových koutů, vodovodních baterií, nábytků do koupelny a koupelnových doplňků.

  Více

 • GERBRICH

  Společnost GERBRICH s.r.o. při výrobě klade velký důraz na kvalitu, precizní zpracování materiálů a individuální přístup k zákazníkům. K výrobkům poskytuje automaticky servis jako je: poradenská činnost, cenové nabídky, zaměření, doprava, montáž, záruční i pozáruční servis. Naše výrobky můžete vidět na našich vzorkových prodejnách nebo navštívit některého z mnoha našich obchodních partnerů. Kontakty a další informace o společnosti naleznete na www.gerbrich.cz.

  Více

 • Kratochvíl parket profi

  Kratochvíl parket profi, s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem kvalitních švédských dřevěných podlah od předního světového výrobce Kährs. Zastupuje švýcarského výrobce parket Bauwerk a značku německých laminátových, vinylových a ekologických podlah WINEO a WINEO Purline. Elastické podlahy na přírodní bázi rozšiřuje finská značka Upofloor. V nabídce naleznete také přírodní linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, PVC v rolích Tarkett, tvrzené vinyly z Holandska mFLOR i laminátové podlahy Classen.

  Více

 • Conseq

  Společnost Conseq Finance byla založena v létě 1994 za účelem obchodování s cennými papíry. Na podzim téhož roku jí Ministerstvo financí ČR udělilo pro tuto činnost licenci. Na českém finančním trhu začala společnost aktivně podnikat na jaře 1995 a kromě základního jmění ve výši 300 tis. Kč disponovala pouze odvahou, schopnostmi a entuziasmem svých zakladatelů – Jana Vedrala, Aureliana Tepperviena a Jiřího Kaňáka –, které v závěru roku významně posílil čtvrtý společník – Tomáš Sysel. Ve svých počátcích se specializovala na obchodování s cennými papíry s fixním výnosem.

  Více

 • KŠB

  Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB), založená v roce 1990, se řadí mezi největší advokátní kanceláře v České republice a s téměř sedmdesáti právními a daňovými specialisty poskytuje ve svém pražském sídle a ve svých pobočkách komplexní právní a daňové poradenství tuzemským i zahraničním podnikatelským subjektům. Za dobu svého působení KŠB získala renomé úspěšné nezávislé kanceláře, která je schopna plně konkurovat mezinárodním advokátním firmám.

  Více

 • Hypoasistent

  Značka HYPOASISTENT vznikla v roce 2010 jakožto prémiová značka v oboru hypotečního financování. Klienti i obchodní partneři oceňují zejména odbornost a profesionalitu makléřského týmu, který má více než 15 let zkušeností s financováním rezidenčních nemovitostí.

  Více • Česká spořitelna

  Moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Má nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, je největší bankou v České republice. Na českém trhu má nejdelší tradici, v roce 2015 oslavila 190 let od založení.

  Více

 • CREDITAS

  Historie Banky CREDITAS sahá až do roku 1996, kdy vznikla 1. Třebíčská záložna, „spořitelní a úvěrní družstvo“. Finanční služby byly využívány především jeho členy v okolí Třebíče. Od roku 2010 se záložna začala masivně rozvíjet a transformovat. Na český bankovní trh tak 1. ledna 2017 vstoupila nová banka – Banka CREDITAS.

  Více

 • Artesa

  Artesa, spořitelní družstvo svou činnost zaměřuje na drobné střadatele, ale profiluje se také jako záložna pro firmy a mezinárodní korporace. Cílem snažení každého zaměstnance v Artese je spokojený zákazník, pro kterého bude Artesa první volbou při výběru spořícího produktu a pro zúročení úspor.

  Více

 • UniCredit Bank

  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací.

  Více

 • Equa bank

  Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

  Více

 • The Austrian regional bank in the heart of Europe with its headquarters in Linz and branches in Austria, Germany, the Czech Republic, Hungary and Slovakia. The stable stakeholder structure, revenues and partnership within the group 3 Banken Gruppe is a guarantee of independence. Its growth is based on its own resources while it does not take risks that could harm its independence.

  Více

 • Waldviertler Sparkasse Bank AG

  Waldviertler Sparkasse Bank AG je tradiční rakouská regionální banka s více než 170letou historií. Patří do silné rakouské skupiny spořitelen Sparkassengruppe. V České republice působíme se srozumitelnými bankovními službami, osobním přístupem a podporou místního dění už od roku 1994.

  VícePro investory


Reference

Kontakt


Moravská stavební - INVEST, a.s.

Koliště 13, Černá Pole, 602 00 Brno

IČ: 255 44 756, DIČ: CZ25544756

Společnost je zapsaná v OR, Spisová značka B 2788 vedená u Krajského soudu v Brně.

Sídlo firmy

Vídeňská 63,
639 00 Brno

tel.: +420 601 301 301
e-mail: brno@ms-invest.cz

Sídlo firmy

Pobřežní 12,
186 53, Praha 8 – Karlín

tel.: +420 601 301 301
e-mail: praha@ms-invest.cz


Napište nám