+420 601 301 301
Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti Moravská stavební – INVEST, a.s.
Zeptejte se nás

22. 1. 2018 - Nové DIČ

Skupinová registrace DPH

Rádi bychom Vás informovali, že společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. se společně s několika dalšími společnostmi s účinností od 1.1.2018 stala členem skupiny vymezené ustanovením § 5a zákona o dani z přidané hodnoty, která je registrována k dani z přidané hodnoty jako plátce podle § 95a zákona o dani z přidané hodnoty (§ 106 odst. 5 zákona o dani z přidané hodnoty). Tyto společnosti jsou přihlášeny k tzv. skupinovému DPH. 

Seznam společností, které se staly součástí skupinové registrace k DPH je uveden níže v tabulce. Nově prosím uvádějte na vystavených fakturách pro níže uvedené společnosti DIČ DPH: CZ699004584 a zároveň DIČ jednotlivých společností, které jsou na tomto seznamu.