MS-Invest
Vytisknout
stránku
Doporučit
známému

Rodinné domy

V rámci výstavby rodinných a řadových rodinných domů ve Vinoři pro Vás stavíme ve dvou fázích celkem 33 domů s dispozicí 5+kk, které uspokojí poptávku i náročnější klientely. Užitná plocha domů je v rozmezí 147-188m2, domy mají garáž.

 

STANDARDY PROJEKTU

Rodinné domy a řadové rodinné domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, nepodsklepené, s plochou střechou, s garáží. Dle přání zájemce lze dispozice upravit či rozšířit.

STAVEBNÍ KONSTRUKCE

Konstrukční systém objektu je stěnový zděný z keramických bloků tl. 240 a 300 mm se zateplením obvodového pláště o tl. cca 160mm. Objekt je založen na betonových základových pasech do nezámrzné hloubky. Konstrukce stropů je železobetonová prefa, alternativně monolitická. Schodiště je navrženo železobetonové prefabrikované. Okna a vnější dveře jsou navrženy s plastovým rámem a izolačním dvojsklem, vrata sekční nebo lamelová zateplená. Střecha objektu je plochá s šikmou atikou, jednoplášťová zateplená, hydroizolace je tvořena PVC fólií.

ÚPRAVY POVRCHŮ

V koupelnách a na WC budou provedeny keramické obklady stěn. Stěny ve všech místnostech budou opatřeny systémovou broušenou sádrovou omítkou, otěruvzdornou a omyvatelnou malbou v bílé barvě. Podlaha v obytných místnostech bude plovoucí laminátová. Keramické dlažby budou v koupelnách, na WC a v zádveří. Podhledy ze sádrokartonu.

KOUPELNY

Samostatné WC, koupelna s vanou, případně i sprchou.

TECHNICKÉ VYBAVENÍ

Vytápění a ohřev TUV – plynový kotel.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Všechny domy jsou ve třídě B, tj. velmi úsporné.

energetická náročnost

 

Další informace

Kontakt

Zákaznické centrum
T 601 301 301

Poslat dotaz

Financování

  • 1Zašleme vám návrh smlouvy
  • 2Složíte 10% zálohu na projektový účet
  • 3Až po kolaudaci doplatíte zbytek
  • 4A můžete se stěhovat do vlastního

K vaší záloze nemáme přístup, takže Ji nepoužíváme na zaplacení stavby. Naše financování prodeje novostavby je 100% bezpečné.
Více...

Naše další projekty
Zeptejte se nás