MS-Invest
Vytisknout
stránku
Doporučit
známému

Lokalita

Myslíte si, že ráj na zemi neexistuje? Omyl! Leží na severozápadě Brna a ještě pořád se do něj můžete nastěhovat. Lépe řečeno, do jednoho z bytů v tak krásném prostředí, že by vám Adam a Eva záviděli. Brněnská přehrada, hrad Veveří, kraj Pohádky máje. A také zoologická zahrada, kde mají určitě i nějakého toho hada… Co lze chtít víc?
Bydlete jako v ráji – v bytových domech Brno-Bystrc Panorama!

Jak se dostanete do BD Panorama?

MHD

tramvaj č. 1 – zastávka Kubíčkova
tramvaj č. 3, 11 – zastávka Rakovecká
autobus č. 54, 303 – zastávka Rakovecká

Adresa projektu

Ulice Nad Přehradou
635 00, Brno-Bystrc

GPS

49°13'24.5" N
16°30'49.2" E

Občanská vybavenost

Bystrc nabízí veškerou občanskou vybavenost, dostupnou pro všechny obyvatele. K dispozici je několik mateřských i základních škol, gymnázium zaměřené na výuku jazyků, pošta, knihovna Jiřího Mahena, zdravotnická zařízení, nákupní centra i drobní podnikatelé, sportovní areály, dětská hřiště, restaurace i kavárny.

Dopravní dostupnost

Bystrc, ač je okrajovou částí města Brna, zajišťuje rychlé a pohodlné spojení do centra města, které cestujícím nezabere déle jak 25 minut MHD a 15 minut jízdy autem. Své linky zde má jak tramvajová, tak i trolejbusová a autobusová doprava, do vzdálenějších míst lze využít integrovanou dopravu. V nočních hodinách zajišťují spojení noční linky. Příznivci zdravého pohybu mohou využít nedalekou cyklostezku.

Volnočasové aktivity

Bystrc nabízí mnoho zajímavých míst nejen místním obyvatelùm, ale také turistùm. Jedná se zejména o Brněnskou přehradu, kde se každoročně koná mezinárodní přehlídka ohňostrojů, nedaleký hrad Veveří, Zoologickou zahradu a mnohé další. Milovníci přírody ocení blízkost přírodního parku Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje, chráněného území Pekárka a Údolí oddechu. Golfisté přivítají blízkost areálu Golf resort Brno. Bystrc je vhodná pro ty, kteří mají rádi čistý vzduch, přírodu, sport a klidné prostředí

Docházkové vzdálenosti
Zastávka Bus MHD
Zastávka Bus MHD
Konečná Tram MHD
Konečná Tram MHD
Škola
Škola
Školka
Školka
Gymnázium
Gymnázium
Obchodní centrum
Obchodní centrum
Potraviny
Potraviny
Lékaři
Lékaři
Lékárna
Lékárna
Restaurace
Restaurace
Kavárna
Kavárna
Bankomat
Bankomat
Česká pošta
Česká pošta
Dětské hřiště
Dětské hřiště
Brněnská přehrada
Brněnská přehrada
Zoologická zahrada
Zoologická zahrada
Sportcentrum
Sportcentrum
Tenisové kurty
Tenisové kurty
Dojezdové vzdálenosti (v minutách)
5
Hobbymarket Unihobby
9
Hrad Veveří
10
Golf resort Kaskáda Brno
11
Aquapark Kohoutovice
11
Wellness & Spa Infinit Maximus
14
Centrum města Brna
15
Nákupní středisko Campus Square

Fotogalerie

Celkový pohled na projekt Panorama title= Přístaviště title= Výhled na Brněnskou přehradu title= Obchodní centrum Max title= Obchodní centrum Max title= Dětské hřiště title= Dětské hřiště title= Mateřská školka title= Základní škola a gymnázium title= Tramvajová smyčka Rakovecká title= Brněnská přehrada title= Golf Resort Kaskáda Brno title= Wellness & Spa Infinit Maximus title= Wellness & Spa Infinit Maximus title=
Naše další projekty
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR.
Zeptejte se nás